2020-10-28 15:37:04
user profile image
Vilius 'J'
Mediniai langai

Šiuolaikiniams tvariems pastatams keliami griežti reikalavimai – ir saugoti nuo aplinkos triukšmo, ir užtikrinti gerą šilumos izoliaciją, ir pasižymėti aukšta kokybe. Vienas iš pagrindinių namų elementų, nulemiantis ne tik estetinį vaizdą, bet ir šilumos izoliaciją, statinio sandarumą, akustiką, varstymo patikimumą, saugumą ir, be abejo, namų jaukumą – mediniai langai.

megamas mediniai langai

2018-04-16 20:12:37
user profile image
Liutauras 'M'
Šviesos kampelio Jaunuomenės vasaros stovykla 2017 FILMAS

Kviečiame pažiurėti mūsų gyvenimą!

2018-04-15 21:14:05
user profile image
Liutauras 'M'
Stovyklos anonsas

Treileris/Anonsas - Šviesos kampelio jaunuomenės vasaros stovykla

2018-03-07 16:31:04
user profile image
Liutauras 'M'
Švietimo sistema šiuo metu

s

 

2018-06-15 14:39:10
user profile image
Liutauras 'M'
Galutinis stovyklų grafikas

Birželio 22d savanorių mokymai nuo 11.00 val. - 18.00 val.

23 - 24d RASŲ šventė švenčia šviesos kampelis ir kas dar nori

II pamaina nuo 25d. - 29d.

Poilsis 30d. - 04d(liepa)

ŠEIMŲ STOVYKLA Liepos 05d. - 08d.

III pamaina nuo liepos 11d. - 15d.

Poilsis 16d. - 18d.

IV pamaina liepos 19d. - 23d.

Rugpjūčio 27 d. Stovyklų pabaigos FIESTA:))))), kurios metu dalinsimės gerąja patirtimi.

2018-07-06 17:24:36
user profile image
Augustinas 'M'
:)

Koks puikus puslapis.

2017-06-14 11:03:36
user profile image
Liutauras 'M'
Jei "draugų zona" būtų siaubo filmas :D

2017-06-14 11:03:08
user profile image
Liutauras 'M'
Įdėja stovyklai ;)

:)

2017-06-14 11:02:53
user profile image
Liutauras 'M'
Healthy rave

2017-06-14 11:01:04
user profile image
Liutauras 'M'
Apie Narkotikus

2017-06-14 10:58:08
user profile image
Liutauras 'M'
Vieno žmogaus priklausomybės istorija

Aš negaliu jum pasakyti savo vardo, kur aš gyvenu, ar net specialybę, kurioje aš praktikuoju mediciną. To negaliu padaryti todėl, nes buvau sugėdintas, pažemintas ir paniekintas. Net šendien, po kelių metų, aš visdar bijau manęs persekiojančios atsakomybės ir bausmės. Viso to galbūt buvau kažkada nusipelnęs, bet šendien mano istorija yra sėkminga. Tai yra vilties, pagalbos, ir atsigavimo istorija. Aš dalinuosi šia intymia pasaka, kad jūs, mano bendražygiai ir kolegos medicinos srityje, galėtumėte išgirsti žmogiškąją priklausomybės ligos pusę.
Priklausomybe tabletems
Mano svaigalų vartojimas prasidėjo tada, kai pradėjau studijuoti medicinos mokykloje. Aš niekada nebuvau geriantis ar vartojantis nei aukštojoje mokykloje, nei koledže. Tada, vieną vakarą, kai man buvo sunku neužmigti studijuojant organinės chemijos egzaminui, draugas man parodė, kur galima gauti stimulianto. Rezultatas buvo puikus. Aš pradėjau nekaltai naudoti tabletes kai man reikėjo papildomos energijos. Tai buvo kaip puodelis kavos, tik geriau. Greit as išsiaiškinau, kad galiu pirkti tas tabletes internetu ir tureti jų atsargų kiek tik noriu.

Po koledžo baigimo, aš pradėjau praktiką, nusistatęs tapti kuo geresniu daktaru. Praleidau daug laiko su savo pacientais, kurie vis sugrįždavo. Mano pacientų skaičius augo labai greitai, ir man buvo sunku neatsilikti. Aš neturėjau patirties verslo srityje, dirbau daug valandų, ir nesugebėjau žongliruoti augančiu pacientų skaičiumi. Pastebėjau kad pradėjau vartoti vis daugiau ir daugiau tablečių, vien tam, kad neatsilikčiau nuo savo verslo, ir dar daugiau tablečių, kad galėčiau tiesiog vėl užmigti. Truputį apgalvojau savo tablečių vartojimą. Visgi, aš nebuvau kažkoks benamis, darantis neaiškius sandėrius tamsiuose skersgatviuose. Aš buvau geras daktaras, turintis daug pacientų, ir pritaikantis savo medicinines žinias truputį palengvinti kelią į sėkmę. Bent jau taip galvojau.

Mano tablečių naudojimas toliau kilo. Kartu su užsakymais iš interneto, pradėjau išrašinėti savo šeimos nariams tas pačias tabletes, kurias vartojau. Staiga mano dėdei pradėjo skaudėto kelį, mano tėvui atsirado nugaros problemos, o mano tetai - artritas. Aš negalvojau apie šių vaistų išrašymo užfiksavimus. Aš praradau kontrolę, vartojau labai daug tablečių vien tam, kad pratempčiau per dieną.

Visą šį laiką aš vis dar jaučiausi viršuje. Nepaisant mano tablečių vartojimo, aš buvau daktaras su puikia praktika. Aš suteikiau kokybišką darbą , neturėjau klijentų nusiskundimų. Turėjau žmoną ir vaikus, kurie priklausė nuo manęs ir matė mane kaip puikų aprūpintoją. Mano draugai ir šeima dievino mane. Buvau gerbiamas visuomenėje. Mėgaujausi savo statusu ir jaučiau, kad buvau to nusipelnęs.

Ir tada vieną dieną, medikamentų priežiūros agentūra pasibeldė į mano duris ir pranešė apie nelegaliai mano išrašomas tabletes. Užtruko mėnesius suprasti situacijos realumą. Mano reakcija buvo netikėjimas. Aš nebuvau narkomanas, užsiimantis nelegaliom veiklom, ir tuo labiau nebuvau nusikaltėlis. Aš buvau mėgiamas ir gerbiamas daktaras. Aš buvau tikras, kad visą šį reikalą bus galima išspręsti su nusišypsojimu ir atsiprašymu. Negalėjau būti labiau neteisus.

Mano gėda buvo neišmatuojama. Pirmą kartą turėjau problemų su teisėsauga dėl neteisingo vaistų išrašymo ir patyriau skaudų nuopuolį. Jau nebebuvau sėkmės ikona, kuria tapti dirbau visą savo gyvenimą. Aš buvau nebešvarus, ne tik savo artimūjų ir kolegų akyse, bet pirmą kartą gyvenime, ir savo pačio.

Laimei, kai viskas aplink mane byrėjo, aš gavau pagalbos ir patarimų. Aš įsitraukiau į gydimo programą, kuri padėjo man suprasti, kad aš kentėjau nuo pavojingos ligos, bei buvau vertas ir nusipelnęs pagalbos. Aš buvau detoksikuotas nuo mano katik mestų vartoti tablečių poveikio. Aš išmokau prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir supratau, kad rimtai sirgau. Supratau, kad ši priklausomybė galėjo tęstis visą gyvenimą ir pasirašiau ilgalaikiui sveikatos stebėjimo kontraktui. Kad laikyčiausi šio kontrakto man teko labai sunkiai dirbti. Pradėjau eiti pas terapistą pasišnekėti apie savo priklausomybę, gėdą, ir asmeninius sąntykius. Aš dariausi ir reguliarius ir atsitiktinius narkotikų tyrimus. Pradejau lankytis palaikymo grupių susitikimuose, susipažinau su savo rėmėjais ir vadovais. Tai darydamas dramatiškai pakeičiau savo gyvenimą.

Po kelių mėnesių gydimosi, daug sužinojau apie savo ligą, apie save patį ir grįžau namo jausdamasis stiprus. Aš tapau sveikas, nebevartojantis, blaiviai mąstantis, ir pasiruošęs savo karjerai. Dėja, karjera nebuvo pasiruošusi man. Neskaitant fakto, kad niekada negavau jokių skundų ir niekada nebuvau atsitiktinai pakenkęs savo pacientams, man reikėjo laukti mėnesius kol buvo atsižvelgta į mano prašymą grįžti į darbą. Buvau tiriamas ir apklausinėjamas. Šis procesas vyko kelis mėnesius ir netgi kai atgavau savo licenziją dirbti, turėjau labai daug apribojimų, ir buvau įgaliotas visus informuoti apie savo buvusią priklausomybę. Šis atsiskleidimas pritraukė daug trečių šalių agentūrų dėmesio, be kurių stebėjimo aš nebegalėjau dirbti, taigi pradėjau savo kelionę iš naujo. Vis daugiau klausimų ir pažeminimų.

Didžiausias išbandymas buvo nenutrūkstamas visuomenės žeminimas. Tą dieną kai mano licenzija pagaliau buvo atkurta, spauda išleido straipsnį, informuojantį visus apie mano "profesionalią darbo discipliną". Mano vardas, susietas su tabletėmis ir kriminaline veikla, tapo naujiena įvairių žurnalų viršeliuose. Diena, kuri turėjo būti mano pergalės švente, tapo skausmo ir gėdos diena. Mano dukra tą dieną žaidė futbolą, ir per ašaras, netgi ji turėjo patirti pažeminimą, kurį maniau kad palikau toli praeityje.

Nors buvau įsiutęs ir susierzinęs dėl kliūčių, kurias patyriau, dabar aš turėjau reikiamas priemones susitvarkyti su šiuo stresu. Aš toliau lankiausi paramos grupių susirinkimuose, kur galėjau susipažinti ir pasimokyti iš kitų daktarų, kurie turėjo panašių sunkumų. Aš turėjau vietą, kurioje galėjau išsipasakoti ir pasimokyti iš kitų žmonių pavyzdžių, kad visgi yra vilties mano ateičiai. O svarbiausia, buvau blaivus ir sveikas.

Galų gale, aš grįžau į praktiką. Tai buvo nelengva kelionė. Procesas užtruko metus. Per šį laikotarpį manim abejojo kiti ir netgi aš pats. Bet dabar aš stipresnis. Aš tikiu kad galiu išgyti nuo visų negandų, kurios gali mane užklupti. Dėl to, esu geresnis gydytojas. Mano praktika sekasi puikiai. Turiu galiojantį leidimą dirbti ir tęsiu kvalifikuotą aukštos kokybės rūpinimąsi savo klientais. Savanoriškai suteikiu papildomas paslaugas. Esu labiau atviras idėjoms ir nebeteisiu žmonių. Sužinojau, jog medicinos darbuotojai, kaip ir visi kiti žmonės, gali tapti priklausomi, ir šią ligą išsigydyti. Taip pat supratau, kad visi, norint skatinti gerovę visuomenėje, turime suteikti priklausomiems žmonėms supratimą ir galimybę, o ne gėdą ir pažeminimą. Dabar aš esu blaivus ir negaliu įsivaizduoti savęs gyvenant kitaip. Dalinuosi šia istorija kad visi mano kolegos medicinos srityje, ir kiti žmonės, kurie gali turėti sunkumų su priklausomybėm, žinotų, kad jie irgi, gali sėkmingai pradėti savo kelionę iš naujo.

2017-06-14 10:57:34
user profile image
Liutauras 'M'
Kas nutiktų jei žmonės nustotų skirstyti visus?

2017-06-14 10:56:54
user profile image
Rūta 'G'
Mintys

2017-06-14 10:55:47
user profile image
Liutauras 'M'
Elektroninės cigaretės pavojai

2017-06-14 10:56:14
user profile image
Liutauras 'M'
Sveiki atvyke!

Čia yra jaunimo skiltis, galite skelbti naujienas aktualias bei naudingas jaunuomenei! bei :) Jei turite klausimų, pastabų ar pasiūlymų, tiesiog parašykite paštu: liutaurasmiakisevas10@gmail.com Atnaujinimų sarašą rasite -> Atnaujinimai