„Geroji naujiena, kaip mokykloje keisti patyčių lauką į meilės pripildytą atmosferą”

Socialinės veiklos asociacija „Šviesos kampelis“ kviečia į tęstinę respublikinę konferenciją (2) „Geroji naujiena, kaip mokykloje keisti patyčių lauką į meilės pripildytą atmosferą“ 2012m. balandžio 20 dieną 9.30 val., skirtą Kauno miesto gyventojams, Kauno mokyklų bendruomenėms ir svečiams.

Vyks Kauno miesto Savivaldybės didžiojoje salėje, Laisvės al. 96

Konferencijos tikslas: Drąsiai pareikšti, kad nei fizinis, nei psichologinis smurtas įstaigose, kuriose vaikai kuria savo gyvenimo pagrindą, negali būti pateisinamas. Būtina visiems susitelkus, užbėgti skaudiems įvykiams už akių ir iš mokyklų, visuomenės šalinti patyčias bei smurtinį bendravimą. Skatinsime kurti ilgalaikes patyčių reiškinį šalinančias strategijas 3 lygiais: individualiu, klasės bei bendruomenės.

Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai( kaina 3lt.)

Registracija vyksta: sviesoskampelis@gmail.com, 8600 81221 J.Lipkevičienė, 8611 58183 I.Pavinkšnienė. Daugiau info www.sviesoskampelis.lt
Registracijos metu prašome nurodyti vardą, pavardę, atstovaujamą mokyklą ar organizaciją, pareigas, kontaktinio telefono numerį arba el.paštą, ir ar bus reikalingas pažymėjimas.

KONFERENCIJOS PROGRAMA
Tiesiogine konferencijos vaizdo transliacija bus matoma šiuo adresu:
http://www.liedm.net/node/240
„Geroji naujiena, kaip mokykloje keisti patyčių lauką į meilės pripildytą atmosferą“
2012 04 20

9. 30 – 10.00 registracija ir neformalus bendravimas.

10. 00 Konferencijos atidarymas, studenčių Julijos Baltrušaitytės ir Justinos Vanžodytės meninė programa, kūrinai „ Jei ne auksinės vasaros“ ir „Balta diena“.

10.15 Sveikinimo žodis( savivaldybės atstovai , seimo nariai ir kt. )
LR seimo narys Saulius Stoma
Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas
Vygaudas Molis
Kauno miesto savivaldybės Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas
Tautos ateities forumo pirmininkas dr. Algimantas Matulevičius
10.45 Edukacinio filmuko apie švietimo sistemą peržiūra „ Kultūros troškulys“ 2010 m., autoriai abiturientai iš Pakruojo „ Atžalyno“ , gimnazijos Andrius Masilionis, Vilmantas Grubys, Mindaugas Norvila, Tadas Kanapeckas.

11.00 Jaunimo mokyklos direktorius Tomas Lagūnavičius pranešimo tema: „Patyčios ir mokyklos organizavimo kultūra”.

11.30 Kauno mokinių savivaldų informavimo centro Pirmininkė 11 klasės moksleivė Vaineta Parnarauskaitė pranešimo tema: „Patyčios ir jų sprendimo būdai moksleivių akimis”.

11.50 Amerikos lietuvis Vytas Stoškus psichoterapeutas: turintis ilgametę darbo patirtį su vaikais, paaugliais, suaugusiais, poromis, šeimomis ir grupėmis. Bendravimo ir Tarpkultūrinių santykių konsultantas, rašytojas, švietimo, kūrybinio ir sisteminio mąstymo specialistas, fotografas, konfliktų tarpininkas, pasakininkas, sociopsichologas, agitatorius, maištininkas, humoristas, išdykėlis. Pranešimo tema: „ Stebuklai vyksta“.

12.20- 12.35 Kavos pertraukėlė

12.35- 14.30 Darbas grupėse pasitelkiant atvejo analizės metodą, nagrinėsime iš anksto paruoštas patyčių istorijas mokyklose.
1 grupė. Moderatorius: socialinės veiklos darbuotoja Indrė Pavinkšnienė.
2grupė Moderatorius: psichologė Ramunė Želionienė
3 grupė. Moderatorius : socialinės veiklos darbuotoja Jolanta Lipkevičienė
4. grupė Moderatorius: psichologė Rūta Lingytė
5. grupė. Moderatorius: Asociacijos „Šviesos kampelis“ narė Kristina Černomorec

14.30- 15.15 Pietų pertrauka

15.15 Ramunė Želionienė psichologė ir Lietuvos Tėvų Forumo tarybos narys Audrius Murauskas pranešimo tema: „Kaip nors viena neteisybė baigėsi ties manimi“.

16.00 Kauno Prano Mašioto pradinės mokyklos direktorė Aušra Burbienė pranešimo tema: „Pradinė mokykla-pagrindų pagrindas visam gyvenimui”.

16.30 – 17.00 Plenarinis užbaigimas. Mini spaudos konferencija. Konferencijos pabaiga.

Konferencija bus filmuojama ir vaizdo įrašas daromas prie Vytauto Didžiojo universiteto Virtualaus mokymosi technologijų centro.
Konferencijos iniciatyvą palaikantys draugai: Lietuvos tėvų forumas, Kauno jungtinis demokratinis judėjimas, Tautos ateities forumas, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija, Visuomeninė piliečių sąjunga, Teisininkų draugija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *