KVIEČIAME Į ŠEIMŲ STOVYKLĄ !

„ŠEIMOS DOROVĖS PAGRINDAI”

Šeima tebūna pirmoji vienybės, dialogo, meilės mokykla

2024 BIRŽELIO 28 D – BIRŽELIO 30 D. Guldynų apylinkėse

(už Karmėlavos Kauno r. nuo Kauno link Jonavos)

Stovykloje mokysimės ir palaikysime nesmurtinio bendravimo kultūrą,  gyvensime gamtos ritmu savo atsivežtose palapinėse ant upės kranto.

Maistą gaminsime ant laužo bendrai visi kartu. Bus pasirinkimas  ir vegetarams, ir
visavalgiams. Maisto produktai suneštiniai. (galime atsiųsti produktų sąrašą).

Registracija ir informacija: sviesoskampelis@gmail.com, tel. 860081221 Jolanta

Kaina: suaugusiam 20€, vaikui 10€.

TIKSLAS: Paauginti asmeninį ir bendruomeninį sąmoningumą.

Stovykloje įgysime atsparumą iš pasaulio pučiamiems  žalingiems vėjams, susitiksime su visomis stichijomis, susitelksime su kitomis šeimomis, puoselėsim blaivią bendravimo kultūrą ir nuoširdžius santykius, patirsime bendrystę (be konkurencijos), mokysimės su kitais ir iš kitų, pasiganysime dvasiškai.
Bus  laisvės ir daug įdomios, kiekvieną asmenį praturtinančios veiklos: paskaitos, studijų grupelės, socialiniai žaidimai šeimai, vakarojimas prie laužo su dainomis, diskoteka, lobio paieška, darbo terapija, lauko mobilios pirties statymas ir kita jūsų inspiruota veikla.


NAUDA: gavę jėgos iš gamtos, būsime daugiau įvaldę nesmurtinį bendravimą, konfliktų tarp vaikų sprendimą. Vaikai pamatys ir kitų šeimų kultūrą. Iš stovyklos grįšime dvasiškai, emociškai, psichiškai užsipildę vertingu turiniu. Būsime pailsėję nuo kasdienės rutinos, TV, kompiuterio, šiuolaikinių technologijų bei kitų prisirišimų.

Pamatykite iš paukščio skrydžio vietą, kurioje vyksta stovykla:

VIETA: Pravažiavus Karmėlavą, reikia sukti į kairę senąjį Kauno – Jonavos kelią (į Turžėnus). Nusileidus nuo Turžėnų kalno, reikia sukti į kairę Zatyšių kryptimi. Nuo šio posūkio iki stovyklavietės yra 2,5 – 3 km. Pravažiavus kapines ir sodus (jie bus kairėje kelio pusėje) už jų bus posūkis į kairę (ties tuo įvažiavimu stovi miškininkų pastatytas ženklas „Neuždek miško” bus pririšta spalvotų kaspinėlių arba balionų), tuo keliuku pavažiavus ir bus stovyklavietė prie pat Neries kranto. Nuoroda į GOOGLE MAPS


Išankstinė registracija: iki birželio 26 d. kontaktui e.p. sviesoskampelis@gmail.com, tel. 860081221 Jolanta, 861158183 Indrė.

Registracija patvirtinama, kai šeima atlieka 15 € pavedimą ,,Už šeimų stovyklą“.

Rekvizitai:
Asociacija ,,Šviesos kampelis“
LT617300010134460940

Registruojantis prašome nurodyti kiek suaugusių ir kiek vaikų (kokio amžiaus) dalyvaus. Vietų kiekis ribotas.

 Mokestis už stovyklą: suaugusiems 20€, vaikams 10€.


Nuoroda -> Daiktai šeimų stovyklai

Programa -> ruošiama