Mieli Žmonės,
Ieškau geros valios žmonių, įmonių neabejingų likusiems be šeimos kūdikiams.

PRAŠAU pagal savas galimybes paremti iš altruizmo paskatų vykdomą projektą, vaikučių saugumo ir gerovės labui. Moterys( globojančios ir savo šeimose vaikus) susibūrę į organizaciją ,, Aukime meilėje“ numynė ilgus biurokratinius kelius, susitarė su tiekėju ,,Mikrovisata“ (kuri pritaikė didelę nuolaidą) ir išsimokėtinai, prisiimdamos ant savo pečių atsakomybę, įrengė vaizdo stebėjimo kameras Kauno vaikų reabilitacijos ligoninės ”Lopšelis” kūdikių namų skyriuje.
Kamerų kaina 8000 eurų, suteikta galimybė mokėti dalimis, bet dabar per vasario mėnesį reikia surinkti 2000 eurų vienkartinę įmoką, kitaip tiekėjas ,, Mikrovisata“ iš kūdikių namų kameras išmontuos ir tuomet didelis pasiekimas jog kameros jau įmontuotos, gauti leidimai, pasirašytos sutartys nueis niekais. Tiekėjui ,, Mikrovisata“ projekto vykdytojos dėkingos už lanksčias sąlygas, bendradarbiavimą.
Kameros tik pirmas žingsnis naikinti kūdikių ir vaikų socialinę izoliaciją ir kurti geresnes sąlygas jiems vystytis. Yra semiamasi patirties iš tų šalių lyderių, kuriose nėra vaikų namų, kokius sekančius žingsnius reiktų daryti.
Toliau yra numatyta nuosekliai judėti žingsnis po žingsnio- formuoti stebėsenos grupę peržiūrinčią filmuotą medžiagą, telkti savanorius, budinti socialiniais projektais piliečių socialinę atsakomybę, jautrumą.

Pagrindiniai tikslai, dėl kurių pastatytos kameros Kauno kūdikių namų skyriuje:
* Užkirsti kelią įvykiams, kurių metu nukenčia kūdikiai bei mažamečiai vaikai, kuriems reikalinga ypatingas dėmesys ir priežiūra, nes dažniausiai patys vaikai, dėl amžiaus ar negalios, nesugeba arba negali išsakyti tai, kas atsitiko. Neabejotina, kad tai yra ir vienintelė priemonė, kurios pagalba bus apsaugoti ir/ar apginti mažamečių vaikų interesai.
* Taip pat bus apsaugoti darbuotojai nuo nepagrįstų apkalbų, bei kaltinimų.

Renkame lėšas atsiskaitymui už kameras. Labai prašome Jūsų paremti šį mūsų projektą nors ir nedidele auka.
​
Dėl išsamesnės informacijos rašykite: augamemeileje@gmail.com arba skambinkite +370 659 88313 (Aistė)

Asociacija “Augame meilėje”
Juridinio asmens kodas 151390222
Atsiskaitomoji sąskaita LT887300010138640960
AB bankas „Swedbankas“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *