GYVYBIŠKAI SVARBI IŠLIKIMO STOVYKLA SU PALAPINĖMIS
„IŠMINČIŲ KELIAIS“

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA! https://sviesoskampelis.lt/registracija-jaunimo/

Šeimų stovykla, Birželio 30d – Liepos 2d
Savanorių mokymai, Liepos 6d
1 pamaina, Liepos 7-11d
2 pamaina, Liepos 16-20d
3 pamaina, Liepos 26-30d – [Nuotraukos iš 2021 metų 3 pamainos]


STOVYKLOS FACEBOOK GRUPĖ:

 Šviesos Kampelio Stovykla Grupėje dalinames nuotraukomis, įspudžiais bei mintimis ir informacija 😉


STOVYKLAVIETĖS VIETA: Palapinėse ant Neries, Guldėnų apylinkėse, 15km nuo Kauno už Karmėlavos

STOVYKLOS MOKĖSTIS: Vaikui – 170€. Vaikams iš šeimų kur auga 3 ir daugiau vaikų – 100€. (Pinigai neturi būti kliūtis dalyvauti stovykloje, atsižvelgiame į kiekvieną atvejį individualiai.) Suradę gamtoje 10 prišiukšlintų vietų ir jas sutvarkę, atsiunčiate mums vietos gamtoje foto su šiukšlėmis ir be jų, kaip įrodymą, ir stovyklos mokestis TIK 80€.

MAISTAS: Tris kartus per dieną, verdamas ant laužo.

ATSILIEPIMAI PO STOVYKLOS: Stovykloje susidurdamas su įvairiomis gyvenimiškomis situacijomis mokaisi praktiškai ir gali tai panaudoti kasdienybėje. Išmokstame komandinio darbo. Geriau pažystame save, atsiskleidžia talentai, jautiesi saugus ir gali būti savimi. Pajauti gyvenimo vertingumą, kai nieks nesityčioja, palaikoma harmonija. Negalėčiau atsisakyti šios stovyklos, nes ji tapo mane stiprinančia gyvenimo dalimi. – Stovyklautojas Liutauras.

Šioje stovykloje aš pamačiau beribę susitarimų, o ne valdžios demonstravimo galią. Savo akimis tai pamačiau ir taikau tai namuose, darbe. – Savanorė Živilė. 

  • STOVYKLOS TIKSLAI: Lavinti dvasiškai, emociškai ir fiziškai. Padėti kiekvienam vaikui suvokti savo vertę. Mokyti dalyvaujančios doros lyderystės. Stiprinti taikius bendravimo įgūdžius, skatinti jaunuolio sanglaudą, taikumą, iniciatyvumą, atkaklumą, drąsą, ištvermę, vienybę ir pasitarnavimą kitiems.
  • STOVYKLOS UNIKALUMAS: Veikiame mišraus amžiaus grupėse – tai tarsi maža visuomenė, kurioje atsiranda daug galimybių suprasti kitų amžiaus grupių poreikius, veiksmus. Stovyklos metodikos išsklaido pagal amžių sugraduotų vaikų problemas, moko sutarti ir susitarti su jaunesniais ir vyresniais.
  • STOVYKLOS PROGRAMA: Vaikai su vadovais kuria valstybę su įstatymų kodeksu. Kiekviena vaikas dalyvaujantis stovykloje tampa stovyklos programos kūrėju ir gali tapti tam tikros veiklos vadovu.

Yra numatytas naktinis žygis, naktinė lobio paieška, vakarinis kinas, šachmatų turnyrai, vakarai prie laužo, diskotekos purve, vaidinimai, apyrankių pynimas, komandiniai žaidimai, orientaciniai žaidimai, maudynės, stovyklos ,,6D” Televizija + anekdotai, paštas ir tai ką pasiūlys vaikai!

VIETA: Pravažiavus Karmėlavą, reikia sukti į kairę senąjį Kauno – Jonavos kelią (į Turžėnus). Nusileidus nuo Turžėnų kalno, reikia sukti į kairę Zatyšių kryptimi. Nuo šio posūkio iki stovyklavietės yra 2,5 – 3 km. Pravažiavus kapines ir sodus (jie bus kairėje kelio pusėje) už jų bus posūkis į kairę (ties tuo įvažiavimu stovi miškininkų pastatytas ženklas “Neuždek miško” bus pririšta spalvotų kaspinėlių arba balionų), tuo keliuku pavažiavus ir bus stovyklavietė prie pat Neries kranto. Nuoroda į GOOGLE MAPS

FAILAI PARSISIŲSTI:

Registracija patvirtinama pervedus avansinį 50€ mokestį į a/s

Sąskaitos nr. Swedbank: LT817300010004097139
Gavėjas: Jolanta Lipkevičienė
Paskirtis: Nurodant vaiko vardą, pavardę ir pamainas.

IŠANKSTINĖS REGISTRACIJOS FORMA: https://sviesoskampelis.lt/registracija-jaunimo/

Jaunuolis Donatas gamina naujo tipo ekologiškas kaukes, kurios neužteršia gamtos