Konferencija „Patyčių dinamika mokyklose“

Socialinės veiklos asociacija „Šviesos kampelis“ kviečia į konferenciją „Patyčių dinamika mokyklose“ 2012m. vasario 08 dieną, skirtą Kauno miesto gyventojams ir Kauno mokyklų bendruomenėms.

Vyks Kauno miesto Savivaldybės didžiojoje salėje, Laisvės al. 96

Konferencijos tikslas: Drąsiai pareikšti, kad nei fizinis, nei psichologinis smurtas įstaigose, kuriose vaikai kuria savo gyvenimo pagrindą, negali būti pateisinamas. Išklausydami pranešimų praplėsime suvokimo ribas, pažvelgsime į problemų šaknis ir pasekmes. Skatinsime užbėgti skaudiems įvykiams už akių ir visiems susitelkus iš mokyklų ir visuomenės šalinsime patyčias ir smurtinį bendravimą. Siūlysime vieni kitiems padėti kurti ilgalaikes patyčių reiškinį šalinančias strategijas 3 lygiais: individualiu, klasės bei bendruomenės.

Konferencijos metu bus pristatytas asociacijos „Šviesos kampelis“ 2010 – 2011 mokslo metais atliktas tyrimas: „Kaip mokyklų direktoriai mato patyčių reiškinį Kauno mokyklose“, kurio tikslas išsiaiškinti ar Kauno mokyklų direktoriai yra įvertinę statistikos skelbiamą mokyklose patyčių reiškinio mastą ir žalą – mokinio asmenybės vystymuisi, bendruomeniniams ryšiams, pedagoginiam procesui, ar yra suinteresuoti indentifikuoti ir šalinti patyčių problemas.
Konferencijos dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Registracija vyksta: sviesoskampelis@gmail.com, 8600 81221 J.Lipkevičienė, 8611 58183 I.Pavinkšnienė.
Registracijos metu prašome nurodyti vardą, pavardę, atstovaujamą mokyklą ar organizaciją, pareigas, kontaktinio telefono numerį arba el.paštą, ir ar bus reikalingas pažymėjimas.

KONFERENCIJOS
„PATYČIŲ DINAMIKA MOKYKLOSE“
2012 02 08
PROGRAMA
10. 00 – 11.00 registracija ir neformalus bendravimas.
11.00 Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo ir kultūros reikalų valdybos švietimo ir ugdymo skyriaus atstovo žodis.
11.30 Socialinės veiklos asociacijos “ Šviesos kampelis“ tyrimo „Kaip mokyklų direktoriai mato patyčių reiškinį Kauno mokyklose“ pristatymas. Pristatys socialinės veiklos darbuotojos Indrė Pavinkšnienė, Jolanta Lipkevičienė.
12.00 Kauno tautinės kultūros centro lektorius , kultūrologas Aleksandras Žarskus „Kaip išlikti demokratinėje teisių ir laisvių visuomenėje?”
12.45 Kauno jėzuitų gimnazijos direktorius, Tėvas jėzuitas, kunigas Aldonas Gudaitis tema: Ką daryti su patyčių padaryta žala?
13.15 Kauno Veršvų vidurinės mokyklos 12c klasės moksleivis Paulius Kazakevičius (Kauno Veršvų vidurinės mokyklos mokinių tarybos pirmininkas, Lietuvos Mokinių Parlamento pirmininkas) tema “Patyčių problematika mokykloje mokinių požiūriu“.
13.45 Psichologė Ramunė Želionienė ir Lietuvos Tėvų Forumo tarybos narys Audrius Murauskas tema: „Šalia manęs patyčių nėra“.
14.30 Atsakymai į klausimus , diskusijos
15.00 Apžvalga
15.15 Mini spaudos konferencija

Konferencijos iniciatyvą palaikantys draugai : Lietuvos tėvų forumas, Kauno jungtinis demokratinis judėjimas, Tautos ateities forumas, Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *