LR Seimo rinkimuose kviečiame balsuoti už Jolantą Lipkevičienę

Matau ir girdžiu žmogų. Kuriu erdves palankiems pokyčiams
JOLANTA LIPKEVIČIENĖ

Kandidatuoju į LR Seimo rinkimus. Turite galimybę ne tik balsuoti už mane, bet ir bendradarbiauti.

Esu partijos “Lietuvos sąrašas“ gretose http://lietuvossarasas.lt

Sąraše esu pirma iš galo Nr. 39 (už mane galite balsuoti visose apygardose),

vienmandatė rinkimų apygarda Panemunė Nr. 18

Man rūpi Lietuvos dabartis ir ateitis. Į LR Seimo rinkimus einu mažinti takoskyrą tarp valdžios ir visuomenės, tarnauti bendrajam gėriui, žmogui.

Gyvendama pilietiškai aktyvų gyvenimą, veikdama nevyriausybiniame sektoriuje, esu gerai susipažinusi su žmonių rūpesčiais, socialinėmis grėsmėmis, todėl, norėdama padėti, savanoriauju, skaitau paskaitas, rašau straipsnius, rengiu konferencijas, apskrito stalo diskusijas ir taip įkvėpi žmones siekti aukštesnių tikslų. Trečius metus neatlygintinai veduužsiėmimus suaugusiems, kuriuose mokau savęs vadybos meno, šešerius metus kviečiutėvus ir vaikus į sekmadieninesvertybių ugdymo pamokėles.

Esu už mokymąsi visą gyvenimą.

Jėgų semiuosi iš Dievo rezervuarų. Propoguoju blaivybę, dorą lyderystę, laikausi duoto žodžio, esu pasirengusi nuosekliai gintitradicinės šeimos ir žmogiškąsias vertybes. Antrą kadenciją vykdau Kauno Vilijampolės seniūnaitės funkcijas.
Darau ką galiu visomis jėgomis. Globoju senolius, rūpinuosi jaunuomene, švietimo kokybe, globos namuose gyvenančiais vaikais: padedu jiems spręsti problemas, kviečiu į savo organizuojamas stovyklas ir kitus renginius, ieškau jiems vyresnių draugų – savanorių globėjų. Dirbu su sunkiai auklėjamais vaikais, tarpininkauju tarp ugdymo įstaigų ir šeimų.

Netoli nuo Kauno su šeima steigiame mokyklėlę: http://ugdymasgyvenimu.lt
http://balarama.lt/netoli-kauno-statoma-issilavinimo-stereotipus-lauzanti-vaiku-gyvenimo-mokykla/

LETUVOS Są„RAŠAS NR. 39

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *