Michael Cook. Galas mitui „vaikui vienodai gerai su dviem tėčiais“

Šis atliktas naujas tyrimas yra tarsi bomba, susprogdinusi tos pačios lyties tėvystės klausimą. Amerikietis sociologas Paulas Sullinsas, rašydamas Britų edukacijos, visuomenės ir elgesio mokslų žurnale padarė išvadą, jog „Emocinės problemos yra dvigubai dažnesnės tarp vaikų, kuriuos augina tos pačios lyties tėvai, nei tarp tų, kuriuos augina skirtingų lyčių tėvai“.

Jis užtikrintai teigia: „dabar jau nebėra tikslu tvirtinti, jog jokie tyrimai nerodo, kad vaikai, augdami tos pačios lyties „šeimose“ nieko nepraranda palyginus su tais, kurie auga su skirtingų lyčių tėvais“.

Šis „Nėra skirtumo tarp tos pačios ir skirtingų lyčių tėvų“ hipotezės paneigimas tikrai turėtų sukelti sąmyšį JAV Aukščiausiajam teismui ieškant argumentų už ir prieš tos pačios lyties „santuokas“. Kritikams bus neįmanoma jo ignoruoti, nes jis remiasi daugiau surinktų duomenų nei bet kuris kitas anksčiau šia tema atliktas tyrimas – 512 vaikų iš tos pačios lyties „šeimų“. Emocinės problemos, kuriomis dažniau pasižymi šie vaikai, yra blogas elgesys, pastovus nerimas, depresija, prasti santykiai su globėjais ir negalėjimas susikaupti.

Sullinso išvadose teigiama, kad skirtingų lyčių tėvai suteikia geresnę aplinką.

„Biologinė tėvystė yra veiksnys, unikaliai ir stipriai atskiriantis tai, kokioje aplinkoje vaikas auga.“

Mesdamas pirštinę tos pačios lyties „santuokų“ rėmėjams, Sullinsas tvirtina, jog „didžiausia santuokos nauda vaikui yra ne ta, kad duoda vaikui stabilesnius, finansiškai užtikrintesnius tėvus, tačiau ta, kad duoda jam jo paties tikrus tėvus.“

„Dvi šeimos formos ir toliau turės milžiniškų skirtumų biologinei vaiko gerovei“, pridėjo Sullinsas.
http://www.propatria.lt/2015/02/michael-cook-nera-skirtumo-tarp-tos.html

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *