Foreli, iš tėvo aiškiaregystės dovaną paveldėjusi penkių vunderkindų mama, nusprendė neleisti savo atžalų į mokyklą. Moteris įsitikinusi, kad kiekvienas vaikas gali būti vunderkindas, tereikia tinkamai jį auginti, auklėti bei ugdyti. Jau šį šeštadienį ji LNK laidoje „Bus visko“ 17.30 val. atskleidė, kaip tai padaryti.

Visus savo vaikus moteris pagimdė namuose, savarankiškai, be pribuvėjos pagalbos. Foreli įsitikinusi, kad kiekviena moteris iš prigimties žino, kaip tai padaryti, tačiau savo pavyzdžiu kitoms sekti nesiūlo. Laidoje „Bus visko“ penkių vaikų mama prisimins laikus, kai su vyru gyveno labai vargingai. Gimstant trečiajam sūnui atvykusi pribuvėja atsisakė pagelbėti, nes negavo atlygio.

„Ji sakė ne, aš Jums nepadėsiu, kol nesumokėsite, ir stovėjo kampe, per visą gimdymą tik žiūrėjo. Ji pasielgė labai negražiai ir negarbingai“, – prisimena moteris.

Šiandien Foreli vaikai garsūs visoje Amerikoje. Vienas jų kalbėti pradėjo vos dviejų mėnesių, kitas būdamas dešimties išleido pirmąją knygą. Dukra – garsi dailininkė, kuri dėl savo talento piešti gydančius paveikslus ne kartą davė interviu tokioms Amerikos televizijos legendoms kaip Oprah Winfrey ir šiandien uždirba šimtus tūkstančių dolerių. Su vaikų talentais natūralaus gimdymo namuose moteris nesieja ir tvirtina, kad kiekvienas vaikas gali būti vunderkindu.

„Kiekvieno mūsų smegenyse yra viskas, ko reikia, kad taptume mokslininkais, muzikantais ar dailininkais“, – tvirtina talentingų vaikų mama.

Visas straipsnis: https://vaikodiena.lt/penkis-vaikus-amerikiete-isugde-vunderkindais/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *