ŠEIMŲ FESTIVALIS „Misija- kaip išsaugoti šeimą ,, fronto“ sąlygomis“

Šeimų festivalis

MINIME DEŠIMTMETĮ

„Misija- kaip išsaugoti šeimą ,, fronto“ sąlygomis“

2017 06 23 – 2017 06 25

KVIEČIAME DALYVAUTI IR PASISTIPRINTI

Stovykloje įgysime atsparumą iš pasaulio pučiamiems vėjams, susitiksime su visomis penkiomis stichijomis, susitelksime su kitomis šeimomis, puoselėsim blaivią bendravimo kultūrą ir nuoširdžius ir šiltus santykius, bendrystę (be konkurencijos), mokysimės su kitais ir iš kitų, ugdysim darną tiek viduje, tiek išorėje; pasiganysime dvasiškai.

Stovyklos veikloje bus daug įdomios, kiekvieną asmenį praturtinančios veiklos: paskaitos, terapija bendraujant per savipagalbą ir pasidalinimą, socialiniai žaidimai, vakarojimas prie laužo, lobio paieška; veiklos su ,,terapiautais“ šuneliais, darbo terapija (stovyklos tvarkos priežiūra, miško tvarkymas, ekologinis atliekų rūšiavimas), lauko mobilios pirties statymas, Joninių šventimas ir kita jūsų inspiruota veikla.

Kiekvienas dalyvis turės progą inicijuoti veiklą ir pabūti jos vadovu.
Iš stovyklos grįšite dvasiškai, emociškai, psichiškai užsipildę. Turėsite puikią galimybę pabėgti nuo kasdienės rutinos, TV, kompiuterio, šiuolaikinių technologijų bei kitų priklausomybių ir atsiduoti netikėtumams.

Stovykloje bus nuolatinė savęs tobulinimo aplinka.

VIETA: Pravažiavus Karmėlavą, reikia sukti į kairę senąjį Kauno – Jonavos kelią (į Turžėnus). Nusileidus nuo Turžėnų kalno, reikia sukti į kairę Zatyšių kryptimi. Nuo šio posūkio iki stovyklavietės yra 2,5 – 3 km. Pravažiavus kapines ir sodus (jie bus kairėje kelio pusėje) už jų bus posūkis į kairę (ties tuo įvažiavimu stovi miškininkų pastatytas ženklas „Neuždek miško” bus pririšta spalvotų kaspinėlių arba balionų), tuo keliuku pavažiavus ir bus stovyklavietė prie pat Neries kranto.

Stovykloje gyvensime savo atsivežtose palapinėse ant upės kranto gamtos ritmu. Maistą gaminsime ant laužo bendram katile visi kartu.

Išankstinė registracija: iki birželio 15 d. kontaktui e.p. sviesoskampelis@gmail.com, tel. 860081221 Jolanta, 861158183 Indrė .

Registracija patvirtinama, kai šeima atlieka 10 eurų pavedimą ,, už šeimų stovyklą“

Asociacija ,, Šviesos kampelis“ LT617300010134460940
Registruojantis prašome nurodyti kiek suaugusių ir kiek vaikų (kokio amžiaus) dalyvaus. Vietų kiekis ribotas.

Prašome aukos už stovyklą: suaugusiems 10 Eur, vaikams 5 Eur

https://sviesoskampelis.lt/failai/199_programa.docx

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *