Naujai susikūrusi iniciatyva “Sėkmės ieškotojai“ šį rudenį pristatė asmeninio tobulėjimo mokymus “Sėkmingo gyvenimo dėsniai“, skirtus vyresnių (9 – 12) klasių Lietuvos moksleiviams. “Sėkmės ieškotojai“ – tai žingeidūs ir nuoširdūs žmonės, kurie svajoja, siekia savęs pažinimo, šypsosi gyvenimui ir patys kuria savo laimę.
Lektoriai – savo sričių ekspertai bei žymūs svečiai su moksleiviais dalinasi žiniomis, kurios padeda suprasti tam tikrus gyvenimo dėsnius, leidžiančius sėkmingai gyventi ir būti laimingiems. “Sėkmės ieškotojų“ komanda tiki, kad kiekvienas galime būti sėkmingas, tačiau sėkmė nėra atsitiktinė. Sėkmei būtina sąlyga – asmeninis tobulėjimas ir pastangos: teisingi įpročiai, požiūris, charakterio savybės. Kiekvieno iš mūsų kelias į asmeninę laimę yra unikalus, ir todėl kiekvienam svarbu atrasti savo pašaukimą, klausytis savo širdies.
Teorinių ir praktinių užsiėmimų metu moksleiviai mokosi dirbti su savo svajonėmis, išlaisvinti savo potencialą, gauna psichologinių žinių, kurios padeda suprasti save ir sukurti šiltus ryšius su aplinkiniais; sužino, kaip įveikti savo baimes, kaip būti sveikam ir gerai jaustis, kokią įtaką charakteris turi karjerai, kokie vyrų ir moterų psichologijos ypatumai; išmoksta metodikų, kurios mokymąsi padaro kur kas lengvesniu darbu. Šis dešimties užsiėmimų mokymų ciklas padeda susivokti ir žengti žingsnius savarankiško gyvenimo link. Mokymai vyksta bet kuriame Lietuvos mieste susirinkus 15 žmonių grupei.

Ateik ir sužinok:
– Ką daryti, kad butum suprastas;
– Kodėl svarbu pažinti save ir kitus;
– Kaip gyventi svajonių gyvenimą;
– Kaip būti sveikam ir gerai jaustis;
– Kaip drąsiai kalbėti viešai;
– Kaip nugalėti stresą, nerimą ir įveikti baimes;
– Kaip lengviau mokytis;
– Kokie yra vyrų ir moterų psichologijos ypatumai;
– Kaip sutarti su tėvais;
– Koks ryšys tarp charakterio savybių ir karjeros;
– IR KITUS TAU SVARBIUS DALYKUS.

Registracija bei daugiau informacijos apie programą čia:
www.sekmesieskotojai.lt
863833137
monika@sekmesieskotojai.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *