Už įpykusio vaiko apkabinimą stovyklos vadovės laukė netikėtos pasekmės

Jeigu vaiką sustabdėte, jam neleisdami griauti savo ar kitų gyvenimo, jis gali paleisti gerklę, ir netrukus pas jus prisistatys kaimynų iškviesta policija. Su tokia situacija susidūrėme savo rengiamoje stovykloje.

Gyvename tokiais laikais, kai tėvai ar pedagogai bijo disciplinuoti vaikus, nes jei tik kas išgirs vaiko klyksmą, gali apkaltinti, kad smurtaujama prieš vaiką. O kaimynai dažnu atveju nori ypatingos tylos, nepakenčia triukšmo, nesigilinę reaguoja, gaišindami policijos pareigūnus.

Būna, kad vaikai manipuliatyviai elgiasi, o suaugusieji iš nežinojimo leidžiasi būti valdomi. Jei tėvai, pedagogai neleidžia vaikams vienas kito mušti, griauti vienas kito statinių ir sulaiko fiziškai, neduoda atimti iš kito vaiko daikto, vaikas paleidžia gerklę, šaukia, siekdamas savo tikslo: „Paleisk mane, man skauda, gelbėkit, padėkit“. Tada kaimynai kviečia policiją, kad skriaudžiamas vaikas.

Skaitykite daugiau:https://www.lrytas.lt/bendraukime/man-rupi/2019/07/27/news/uz-ipykusio-vaiko-apkabinima-stovyklos-vadoves-lauke-netiketos-pasekmes-11227057/

https://www.delfi.lt/pilietis/voxpopuli/vaiku-stovykloje-vadovems-iskviete-policija-issake-nuomone-apie-supertevelius.d?id=81809197

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *