JOLANTA LIPKEVIČIENĖ
Asociacijos ,, Šviesos kampelis „ vadovė. Lektorė, straipsnių autorė, visuomenininkė, LTF saviugdos klubų moderatorė. Neformalaus ugdymo vaikų vadovė. Atradusi, kur slypi šeimyninė laimė , ilgalaikė sėkmė ir energijos rezervuarai. Iš širdies dalinasi tuo ir su kitais.
Paskaitos tema: ,,ASMENINĖS SAVą˜S VADYBOS PRINCIPAI“ ( Ciklas )
Kovo 1 d. 12.00-14.00 vyks Kauno Sai centre, Jotvingių g.15 ( „IKI “ parduotuvės pastate šalia vaistinės iš pastato kairiojo šono įėjimas, paskaita nemokamai) Sekantis Balandžio 12d. 12.00-14.00
Kovo 29 d. 11.00- 13.00 Mickevičiaus 31-3 centras „Esatis “ ( atlygis aukos principu)
Tikslas:
Nukreipti žmogų iš sąstingio (mirties kultūros) į gyvybės, sėkmės kultūrą, amžiną gyvenimo džiaugsmą. Įduoti emocinio raštingumo, dialogo kultūros, susitarimų, bendradarbiavimo meno, vaikų ugdymo, darnos kūrimo įrankius.
…Labai dažnai žmogus nori valdyti kitus, bet nepažįsta savęs, nėra išmokęs vadovauti sau ir elgtis kilniai. Paskaitose ( ciklas 10 paskaitų) bus suteiktos nuorodos, kaip išsivaduoti iš sąstingio arba pasyvumo, kuris griauna žmogų iš vidaus, skurdina santykius, sekina jėgas, atima kūrybiškumą. Sėkmės kelias yra iš vidaus į išorę, iš nusivylimų į pakilimus, iš tamsos į šviesą. Tam labai svarbu pažinti save užduodant klausimą: „Kas Aš esu? Kur link einu?“ Teisingai nukreipus savo energiją, siekius ir veiksmus – atsiveria kiekvienam naujų galimybių horizontai. Atkreipkite dėmesį- Jėzus sakė: „ Jūs galite tiek kiek aš ir dar daugiau“.

Registruotis: jolantavertybes@gmail.com , tel.nr. 860081221

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *