Kauno m. Savivaldybės didžiojoje salėje apskrito stalo diskusija su FORELI KRAMARIK,

„Tėvų pedagogų sąjūdis“, Socialinės veiklos asociacija „Šviesos kampelis“,
Lietuvos tėvų forumas
MALONIAI KVIEČIA
2013 RUGSĖJO 09 D. 14.00.-18.00
Kauno m. Savivaldybės didžiojoje salėje
į apskrito stalo diskusiją su
FORELI KRAMARIK,
„ Kaip puoselėti vaikų prigimtines galias“
Foreli K. pasidalins savo ilgamete patirtimi vaikų ugdymo srityje, įkvėps ugdytojus auginant vaikus, padrąsins siekti pokyčių švietimo sistemoje, kad mūsų vaikai išsaugotų savivertę ir taptų ypatingais kūrėjais.

Foreli Kramarik sukūrusi savo unikalią vaiko ugdymo sistemą, talentinga ir originali moteris- rašytoja, lektorė, konsultantė, kompozitorė. Daugelį metų į pedagoginę veiklą įsitraukusi F.Kramarik įtvirtina naujas ugdymo formas, padedančias vaikams kuo labiau atskleisti savo gebėjimus.
Ši moteris, viena iš tų šviesuolių išeivių, kurie po dešimčių metų grįžę į savo kraštą skleidžia nepaprastą vidinę išmintį ir stengiasi padėti išsivaduoti iš stereotipų, trafaretų ir tapti kūrėjais- tiek šeimoje, tiek profesijoje, tiek bendraujant su žmonėmis. Gilus žmogiškumas, šiluma, laisvas originalus mąstymas- tai kuo spinduliuoja ši unikali asmenybė. Tai, kad ji gyvena tuo, kuo tiki liudija ir talentingi bei savitą pasaulėžiūrą turintys, genialūs jos vaikai, kurių ji su vyru augina net penketą.
„Svarbiausia, kad vaikai jaustųsi vertingi, kurtų ir neprarastų meilės“.

Prašome registruotis iki 2013 rugsėjo 8 d. tel. 8600 81221 Jolanta, 8611 58183 Indrė arba el.paštu: sviesoskampelis@gmail.com
Dalyvio auka 10 lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *