„Eurovizijos“ atgarsiai: išsigimimas pasiekė ribą

Daugelis europiečių šią darbo savaitę pradėjo sukrėsti – populiariausią dainų konkursą laimėjo neaišku kas – nei vyras nei moteris, kuriam apibūdinti lietuvių kalba net neturi tinkamo žodžio. Kas atsitiko ir kaip reaguoti į tokį reiškinį, klaipėdiečiams tapo aiškiau po susitikimo su vokiečių sociologe ir publiciste Gabriele Kuby.
Įminė savaitgalio mįslę
Ne visi klaipėdiečiai pirmadienį po darbo skubėjo namo, apie du šimtai jų susirinko Klaipėdos universiteto Aula Magna salėje.
Pasiklausyti pokalbio apie reiškinį, vadinamą genderizmu, atėjo katalikų bei protestantų kunigai, medikai, mokytojai, studentai ir vaikus auginantys jauni žmonės.
Kai prie mikrofono priėjo Marijos Taikos Karalienės bažnyčios klebonas Vilius Viktoravičius, tapo aišku, kad bus kalbama aktualia tema – apie įprastą lytiškumą prarandančią Europą, apie tai, kas yra nei vyras, nei moteris.
„Savaitgalį daugybė žmonių negalėjo paaiškinti, kas laimėjo „Eurovizijos” konkursą. Tai buvo akistata su iki šiol mažai daugeliui pažįstamu judėjimu, o laimėtojo ištarta frazė deklaravo šio judėjimo plitimą”, – pakviesdamas pašnekovę kalbėjo klaipėdiečiams gerai pažįstamas kunigas.
60-metė G.Kuby teigė neretai besijaučianti lyg balsas tyruose, sakanti tiesą, net kai tos tiesos nenorima išgirsti.
Ši moteris buvo viena pirmųjų, įspėjusių visuomenę apie „gender” ideologijos pavojingumą. Ji dažnai dalyvauja televizijos laidose, 2012 metais Vokietijoje išleista jos knyga „Globalinė seksualinė revoliucija – laisvės sunaikinimas vardan laisvės” sulaukė pakartotinių leidimų, buvo išversta į kelias kalbas.
http://klaipeda.diena.lt/naujienos1/klaipeda/miesto-pulsas/issigimimas-pasieke-riba-629576?psl=3#.U3XM8nZpcv0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *