Seminaro „INICIATYVOS ĖMIMASIS“, kurį vedė Erik Lemcke video įrašas:

ERIK LEMCKE (Kopenhaga, Danija ) – Socialinės Ekologijos dėstytojas ir konsultantas, aktyviai dirbantis jau nuo 1987 metų. Erik Lemcke seminarus Lietuvoje rengia nuo 1993 metų.
Erik Lemcke jau 26 metus dirba kaip procesų konsultantas ir tarpininkas – komandos formavimo, iniciatyvumo, konfliktų sprendimo, vystymosi ir vizijos kūrime ivairiose Danijos karalystės savivaldybėse, universitetuose, įvairiose viso pasaulio NVO ir pelno nesiekiančiose organizacijose. Erik Lemcke darbas pagrįstas Bernard Lievegoe holistiniais ir dvasiniais metodais žinomais kaip socialine ekologija. Erik Lemcke turi Roskildės universiteto socialinio verslumo magistro laipsnį ir 2001-aisiais kartu su kitais pasaulio visuomeninkais įsteigė tarptautinę organizaciją GLOBENET3, orientuotą į pilietinės visuomenės vaidmenį kuriant tvarias bendruomenes ir demokratinį atsinaujinimą. Jis yra vienas iš iniciatorių Transision movement judėjimo Danijoje ir sertifikuotas “Transition” treneris. Erik Lemcke jau nuo 1992 metu veda asmenybės vystymosi ir organizacinės plėtros seminarus Vilniuje ir Kaune. Erik Lemcke taip pat yra ir skulptorius.

Praktinio seminaro tikslas: Padrąsinti ir įgalinti kiekvieną (pilietį- žmogų, mokytoją, socialinį pedagogą, psichologą, vadovą, verslininką, menininką, jauną ir senjorą) imtis vis aukštesnės iniciatyvos. Bus pateikta ne tik tai, kas yra labai praktiška ir orientuota į gyvenimą, bet ir suteikta peno kūrybai, Jūsų mintims ir apmąstymams.
Seminaras skirtas žmonėms, kuriems rūpi asmenybės tobulėjimas, socialiniai procesai, vykstantys organizacijos, mokyklos, šeimos ar kitos įstaigos viduje bei išorėje, žmonėms, kurie dalyvauja socialiniuose pokyčiuose savo darbo vietoje ir yra asmeniškai suinteresuoti pažanga.
Seminaras naudingas ir tiems, kurie prisiima atsakomybę būti atsakingesniais už savo karjerą, ateitį. Kurie nori ir yra pasirengę pradėti kažką naujo savo gyvenimo kely, trokšta tapti iniciatyviomis, savimi pasitikinčiomis, nuolat kuriančiomis ir besimokančiomis asmenybėmis.
Imantis iniciatyvų labai svarbu atpažinti motyvus, tai susiję su vizija, ką mes norime matyti ateityje. Turime atsakyti sau į klausimą, ko reikia, kad idėja taptų realybe, kokių resursų mums reikia, kad iniciatyva pavyktų. Imantis iniciatyvos turime įsivardinti, kokiomis vertybėmis mes vadovaujamės veikdami, didelis dėmesys kreipiamas ir tarpasmeniniams santykiams.
Vykdant iniciatyvas turime nusimatyti, kas yra mūsų pagalbininkai, kur mūsų stipriosios pusės, o kur slypi sunkumai, grėsmės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *