Tėveliai nedvejokite ir kelkite viešumon patyčių atvejus

Labai svarbu, kad Jūs kalbėtumėtės su mokytojais apie patyčias, kad jie žinotų, kas vyksta. Gali būti, kad šaipomasi ne tik iš Jūsų vaiko, bet ir iš kitų vaikų.Gali būti , kad tiesiogiai iš jūsų vaiko nesityčioja, bet jis netiesiogiai ugdomas būti abejingu šalia esančių skausmui. Nors ir sudarys jums tokį vaizdą, kad Jūs keliate nemalonumus mokytojams ar bereikalingai eikvojate jų laiką. Jūs nesustokite siekdami savalaikės pagalbos galite pasikalbėti ir su mokyklos direktoriumi ar direktoriaus pavaduotoju ir su jais pasitarti, kaip reaguoti į situaciją ir elgtis toliau. Jei ir tuomet nesulauksite atitinkamų sprendimų galite kreiptis pagalbos į Socialinės veiklos Asociaciją „ Šviesos kampelis “, mes jus paremsime tiesioginiuose jūsų susitikimuose tiek mokykloje , tiek ir kitose institucijose.

– Įspėjame, kad sumažinti ar sustabdyti patyčias – ne vieno žmogaus jėgoms.
Efektyviam šios problemos sprendimui reikalingas viešumas, aktyvus visuomenės, bendruomenės, mokytojų, mokyklos administracijos, tėvų ir moksleivių įsitraukimas.
– Patyčios nesiliauja iš karto. Tam reikia laiko. Padrąsinkit savo vaiką ir toliau pasakoti Jums apie tai, kas vyksta.
– Labai svarbu, kad savo vaikui sakytumėte, jog jį mylite ir stengiatės padaryti viską, kas įmanoma, kad jis jaustųsi saugus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *