Žygis Panemunės šile, padedantis perkainuoti prioritetus vedančius į gyvenimo tikslų įgyvendi

Žygis Panemunės šile, padedantis perkainuoti prioritetus vedančius į gyvenimo tikslų įgyvendinimą
2016 06 09 (ketvirtadienis)
17.30 val. – 21.00 val.
(renkamės nuo 17.00 val., išžygiuojam 17.30 val.)
ANOTACIJA
Jei nenorime įsisukti į skubėjimo sindromą, įpraskime susidėlioti prioritetus. Kadangi jie keičiasi, tai turime atlikti periodiškai. Prioritetų sudėliojimas padeda optimizuoti, organizuoti ir struktūrizuoti gyvenimo laiką, sutelkti dėmesį į svarbesnius klausimus ir nukreipti jėgas reikalinga kryptimi. Kai aiškiai suprantame, kas mums svarbu, o kas – ne, tuomet pasidaro aiškūs ir gyvenimo tikslai. Pasirinkę kryptį, kuria sukam savo gyvenimą, galim pasitikrinti ar kiekvienas mūsų žingsnis veda tikslo link.
Dar vienas svarbus klausimas – ar mūsų pasirinkimai, o tuo pačiu ir prioritetai, visuomet remiasi mūsų pačių nuomone, ar jie neįtakoti? Ar savo gyvenimo scenarijų rašome patys? Labai dažnai, patys to nesuvokdami, mes paklūstame bendrai socialinės grupės elgesio linijai ir tokiu būdu užslopiname saviraišką. Siekiame tai, ko ir visi, nes bijome pasmerkimo – konkuruojame, norime padaryti įspūdį, efektą. Tai spąstai, nes kuo dažniau žvalgomės į aplinkinius ir jų siekius, tuo labiau tolstame nuo asmeninės saviraiškos.
Turime išmokti skirti – kur asmeninės, o kur primestos vertybės, būti sąmoningais ir mąstyti, o ne gyventi šablonais. Tačiau yra ir kita pusė: gyvename šeimose, turime darbinių ir draugiškų santykių, todėl kartais pažiūrėkime į save ir į šiuos santykius iš šalies.
Ar mokame gerbti kitų prioritetus ir sugyventi, ar mokame derinti ir kurti bendrus prioritetus? Ar norime išmokti bendradarbiauti ir kurti gyvenimą ir iš asmeninės, ir iš aplinkinių žmonių perspektyvos?
Sakoma, kad bet kokį gyvenimo klausimą galime išspręsti vienu iš keturių būdų: ignoruoti, atidėti, paskirti kažkam kitam arba įgyvendinti. Kiekvienas iš šių sprendimų turi skirtingas pasekmes. Jei norime būti savo gyvenimo šeimininkais, pirmiausiai turime nustatyti – kas iš tiesų mums svarbu – ir įgyvendinti. Pasitelkę savivoką, vaizduotę bei pasikliaudami sąžine galime perrašyti savo gyvenimo scenarijų. O kad neužsiverstume darbais, iš karto, kai tik iškyla naujas klausimas, verta nustatyti jo prioritetą, bei kartas nuo karto visus juos peržiūrėkime. Tik taip galėsime sąmoningai kurti savo gyvenimą.

Susitikimo vieta: Kaunas prie Panemunės šilo pėsčiųjų tilto nuo miesto pusės (Aukštieji Šančiai)
Patogi apranga tinkanti vaikščioti po mišką
Mokymai skirti tik suaugusiems
Turėkite vandens atsigėrimui, bloknotą užrašams ir rašiklį.
Registracija: Indrė 8611 58183, Jolanta 860081221; sviesoskampelis@gmail.com
Kaina 15 eurų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *